نام زیرپورتال : خوزستان

1397/8/1 سه‌شنبه

حضور فعال مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خوزستان در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خوزستان به منظور معرفی فرصت ها و  جاذبه های سرمایه گذاری استان روز دوشنبه 30 مهرماه تا پنجشنبه ۳ آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش و مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش حضوری فعال داشت. . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، بعد از جدایی چندساله اقتصاد ایران از اقتصاد جهانی، بخش های مختلف اقتصاد کشور و به ویژه بخش خصوصی نیازمند از سرگیری ارتباطات تجاری و مالی بوده است. هدف اصلی این نمایشگاه تقویت ارتباطات بین المللی به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و به خصوص خارجی است.

کیش اینوکس، بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی با چندین سال تجربه است که توانسته با کنار هم قرار دادن بخش های پیشرو اقتصاد ایران و حضور متولیان پروژه های سرمایه پذیر از یک سو و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی از سوی دیگر فرصت ویژه ای برای بهره برداران و توسعه سرمایه گذاری و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور را فراهم آورد.

در این راستا مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خوزستان با استفاده از تمامی ظرفیت های خود به منظور ارایه فرصت های سرمایه گذاری نمونه استان خوزستان که متشکل از دستگاه های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، آب و برق، شهرداری، منطقه آزاد اروند، اداره کل بنادر و دریانوردی، میراث فرهنگی، آبفای اهواز و خوزستان، فناوری و ارتباطات، منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر، ورزش و جوانان، فرودگاه، برق منطقه ای و سایر دستگاه های سرمایه پذیر (با معرفی بیش از ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری به زبان فارسی و لاتین) در این نمایشگاه شرکت کرده است.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^