نام زیرپورتال : خوزستان

1397/8/6 يكشنبه

خدمات رسانی کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان به زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع)

کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان امسال نیز مانند سالهای قبل، به نمایندگی از کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی، موکب مردمی در مرز چذابه را جهت خدمات رسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسن (ع) برپا و راه اندازی کردند. . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، چذابه یکی از سه معبر و گذرگاهی است که در مسیر عاشقی و عشق به سرور و سالار شهیدان و رسیدن به حریم امامان معصوم در کشور عراق قرار گرفته است. این مرز در ایام اربعین قدمگاه زوار و دوستداران آن حضرت است که با پای دل قدم در مسیر عاشقی نهاده و به سمت حریم محبوب رهسپارند.

در این مسیر و میان، باز هم مردم خونگرم و خوزستانی این خطه شهید پرور که وجب به وجب از خاکش آغشته به خون پاک شهداست دل خود را به ارباب و سرور و سالار شهیدان گره زده اند و خدمت به زائران را ذخیره دنیا و آخرت و حلقه ی اتصال به اجر خداوندی و ثواب آخروی می دانند.

کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، با برپایی موکب مردمی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی (با نام موکب حضرت جواد الائمه (ع) ) با همکاری جمعی از جوانان مساجد در ایام  رو به اربعین با وجود سختی ها و دشواری ها و کمبود امکانات به دلیل شرایط بحرانی جوی از جمله بارش های شدید و آب گرفتگی مواکب و غلظت بالای رطوبت همراه با گرد و غبار که توام با تغییر مکان مواکب نسبت به سال قبلی شد و این تغییر مکان باعث دوباره کاری برای احداث زیرساخت ها شده بود  در شرایطی این چنینی به خدمات رسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسن (ع) می پردازند.

این خادمان با وجود کار و خدمات شبانه روزی به زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با وجود استقرار در صفرترین نقطه مرزی با کشور عراق برای عازم به کربلا و زیارت حرمین از نزدیک، دلچسب ترین پاداش را برای وصل به حریم حضرت دوست در خدمت عاشقانه به زواری می دانند که از راه های دور و نزدیک عازم سرزمین نجف و کربلا و کاظمین و سامرا شده اند.

خادمان زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در موکب مردمی کارکنان، با چای و شربت و میوه و کیک و نان داغ و صبحانه و ناهار و شام و مهیا کردن محل استراحت و خواب در دوبخش حسینیه و زینبیه  به زوار خدمات شایسته و مناسبی با روی گشاده ارائه می کنند


 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^