نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1397/8/19 شنبه

حماسه حضور با حضور استکبار ستیزی کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در روز 13 آبان

کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، یک دل، یک صدا و همنوا با حضور پرشور و گسترده در روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در مسیر راهپیمایی شهر اهواز، از میدان شهدا تا حسینیه اعظم در کنار سایر مردم موجی از استکبار ستیزی و ظلم ستیزی به راه انداختند. . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، مردمی که دل در گروی ارزش های انقلاب اسلامی دارند این بار هم به همگان نشان دادند؛ که دلبسته به ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی هستند و علیرغم مشکلات و هیاهوی تبلیغاتی غرب دست از اصول انقلاب و نظام نخواهند کشید و همیشه وفادار به آرمان های نظام و ولایت فقیه خواهند ماند.

کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، این بار هم مثل همیشه همگام و همراه با مردم، در روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به یاوه گویی های ترامپ واکنش پررنگی نشان دادند و با فریاد "مرگ بر آمریکا" اوج نفرت و انرجار خود از استکبار را به نمایش گذاشتند.

با وجود اعلام دور جدید تحریم های ظالمانه آمریکا در روز 13 آبان، حضور گسترده مردم در این راهپیمایی ثابت کردکه تحریم های ظالمانه اقتصادی و سیاسی آمریکا، کوچکترین خللی در اراده مردم کشور ما ندارد و این اراده همچون پولاد آب دیده ای در مقابل ظلم و کینه توزی های آمریکا مقاوم و مقاوم تر می شود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^