جمعه, 17 مرداد 1399
  • ساعت : ۹:۳:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۸۹۴۴۰
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان:
تحقق 109 درصدی وصولی درآمدهای استانی خوزستان در 9 ماهه سال جاری
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی سال 1398، 30 دی ماه، از تحقق 109 درصدی وصولی درآمدهای استانی در 9 ماهه سال جاری خبر داد...

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1398 اظهار کرد: درآمدهای مصوب استان خوزستان در سال جاری 6 هزار و 100 میلیارد تومان است که در 9 ماه امسال 109 درصد محقق شده است.

محسن کاویانی افزود: وصولی درآمدهای استانی تا پایان آذر ماه سال جاری 5 هزار میلیارد تومان است که در 9 ماهه سال جاری 864 میلیارد تومان درآمدهای استان خوزستان وصول شده است.

کاویانی اشاره کرد: وصولی درآمدهای دستگاه مالیاتی که 91 درصد درآمدهای استان را تشکیل می دهد 4 هزار و 770 میلیارد تومان است که نسبت به 9 ماهه مشابه سال گذشته، 13 درصد رشد داشته ایم.

مالکان خودروهای اروندی برای تطبیق فیزیک خودرو و مالک به سامانه خودرویی سازمان منطقه آزاد اروند مراجعه کنند.

در ادامه نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاونت سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: کارت سوخت 18 هزار خودرو پلاک اروندی که شماره ۳۳ دارند، توزیع و در اختیار مالکان قرار گرفته است. همچنین اطلاعات 25 هزار و 800 خودرو پلاک قدیم نیز در سامانه خودرویی سازمان منطقه آزاد اروند وارد شده و در مرحله توزیع و ارسال کارت سوخت است.

سیدعلی موسوی، با توجه به توزیع 20 و 800 کارت سوخت، از مالکان خودروهای اروندی خواست که برای تطبیق فیزیک خودرو و مالک به سامانه خودرویی سازمان منطقه آزاد اروند مراجعه و اطلاعات خود را تکمیل نمایند که کارت سوخت به محل سکونت اشخاص ارسال گردد.

معاونت سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند اضافه کرد: قابلیت پرداخت عوارض خودرو نیز در سامانه موجود است و اگر عوارض پرداخت شود پروانه تردد تمدید خواهد شد.

موسوی افزود: با پیگیری های صورت گرفته در کارت سوخت خودروهای اروندی 60 لیتر ذخیره شده است.

سیدعلی موسوی اظهار کرد: 5 هزار کارت سوخت دیگر در حال صدور است که به محض صادر شدن به اداره پست تحویل تا در اختیار مردم قرار گیرد.

موسوی در خصوص مبلغ دریافتی تغییر پلاک قدیم خودروهای اروندی به پلاک جدید 33، اشاره کرد: اگر مالک خودرو باشند مبلغ 200 هزار تومان، و اگر مالک نباشند 200 هزار تومان نیز برای امتیازی که می گیرند باید پرداخت کنند؛ مابقی عوارض مربوط به مدل و قیمت خودرو و همچنین برای ترخیص کار است.

سیدعلی موسوی افزود: مرخصی خودروها نیز دو ماه است که این دو ماه نباید متوالی شود و حداقل 1 ماه بین آن باید فاصله باشد.

 

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند از افتتاح 22 پروژه در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: در این پروژه ها نزدیک به بالای هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0