نام زیرپورتال : خوزستان

1397/12/28 سه‌شنبه

پیام تبریک مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در آستانه سال 1398

یامقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بسم الله الرحمن الرحیم

یامقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

باسلام و درود به ساحت مقدس قطب دایره امکان مهدی موعود (عج) و پیشگاه خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری و آرزوی توفیق برای خدمتگزاران صدیق جمهوری اسلامی ایران و صلوات به روح پرفتوح امام راحل و شهدای حماسه هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و مدافع وطن.

آغاز طراوت و شادابی طبیعت، فصلی نو در حیات زمین و زمینیان، بانگی بر تحول، ندایی از آسمان و آسمانیان در جهت تعظیم این همه عظمت و بهار نماد و جلوگاه اراده در بازآفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن است.

نوروز الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان رمز پیروزی و بهروزی ملت و به ثمر نشستن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمونه ای از این وحدت و همدلی ملت است.

 نوروز نقطه ی آغاز تحولات و رشد و توسعه همه جانبه بخصوص در ابعاد اقتصادی است و دغدغه ی همه ی ما خادمان ملت، رونق و توسعه اقتصادی ایران عزیز است، اینک فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد ببندیم تا رسیدن به ایرانی آباد و آزاد لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب برای همه ی ملت ایران عزیز و همکاران و خانواده های آنها در مجموعه بزرگ و مهم وزارت اقتصاد و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، ضمن شادباش نوروز باستانی در سال 1398، روزگاری نیکو و مملو از امید و تندرستی و آرامش از یزدان پاک آرزومندم.

محسن کاویانی

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان


 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^