نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1398/3/29 چهارشنبه

از طرف وزیر، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان مسئول پیگیری مشکلات مالیاتی شرکت فولاد اکسین خوزستان شد

طبق دستور وزیر اقتصاد و دارایی؛ استاندار خوزستان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان برای پیگیری رفع مشکلات مالیاتی شرکت فولاد اکسین خوزستان تعیین شدند...

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، عصر پنجشنبه 23 خرداد ماه، وزیر اقتصاد و دارایی، استاندار خوزستان و محسن کاویانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن حضور در شرکت فولاد اکسین راهکارهای لازم جهت رفع مشکلات مالیاتی این شرکت راه بررسی کردند.

در ابتدای این جلسه مهندس امیر غلامی، مشاور عالی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین با ارائه گزارشی از توانمندی های این شرکت بزرگ فولادی، ظرفیت عظیم این شرکت برای تامین ورق های فولادی مورد نیاز در صنعت نفت و گاز را تشریح کرد.

همچنین استاندار خوزستان با تشریح مشکلاتی که در سالیان گذشته بر این صنعت مدرن کشور تحمیل شده، آن را حاصل جدا شدن فولاد  اکسین از شرکت مادر خود، فولاد خوزستان دانست.

در ادامه جلسه، مشکلات مالیاتی این شرکت مربوط به سالهای 1392 تا 1395 بررسی و مقرر شد تحت نظر استاندار خوزستان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان راهکارهای لازم برای رفع این مشکلات تهیه و در اختیار مقام عالی وزارت قرار گیرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^